Newsletter

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
O nas

Firma Tomskór działa na rynku wyrobów skórzanych już od dwóch pokoleń. Wszystko zaczęło się od hodowli zwierząt futerkowych która przerodziła się w projektowanie i szycie futer najpierw dla członków rodziny, później dla znajomych, a ponieważ pomysłów jej nie brakowało, asortyment szybko się powiększał. Podobnie jak grono Klientów. Pewnego dnia okazało się, że hobbystyczne krojenie i szycie już nie wystarcza. Tak powstała firma Tomskór, która nadal pozostaje firmą rodzinną.

Po futrach przyszła kolej na odzież skórzaną. Oferowana przez nas odzież skórzana jest niepowtarzalna. Każdy model zostaje starannie przez nas zaprojektowany, skrojony i wykonany z niezwykłą pieczołowitością. 

Dziś nasza oferta to blisko kilkaset różnych modeli odzieży dostępnych w naszym salonie. Paleta wzorów i kolorów skór, w jakiej się obracamy, przekroczyła oczekiwania. Każdy sezon to nowe pomysły i wykonania. Dzięki doświadczonym, stale podnoszącym swoje kwalifikacje pracownikom, nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz dostawcom skór z całej Europy możemy działać szybko i sprawnie, tworząc oryginalne kolekcje.

Tworzymy modele według własnych projektów, niedostępne nigdzie indziej. Jesteśmy dumni z tego, że do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Wychodzimy z założenia, że w kupionym u nas elemencie garderoby musicie Państwo czuć się komfortowo i atrakcyjnie. Dlatego chętnie dokonujemy przeróbek oferowanej przez nas odzieży lub szyjemy "na wymiar". Skrócenie czy dopasowanie rękawów, zwężenia, poszerzenia i przeszycia to dla nas żaden problem. Mało tego. Często zdarza się, że tworzymy projekt odzieży "na gorąco", przy Kliencie lub razem z nim. Tak powstaje odzież unikatowa w skali nie tylko kraju, ale i świata.


Zapraszamy do naszego salonu, szyjemy odzież na miarę Twoich oczekiwań.
  
 

 

 46-233 Bąków, ul. Leśna 5
tel. 77 417 49 40, 77 413 17 16
e-mail: info@tomskor.com
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA